Principals

 


                                                             LIST OF PRINCIPAL SINCE INCEPTION

 



S.No.

          Name of Principal                        


Period
From To
01 SRI ASHUTOSH KUMAR(I/C) 07.07.2003 23.09.2004
02 DR. ASHOK KUMAR PRATIHASTA(I/C) 24.09.2004 19.08.2005(F.N.)
03 SRI SANJAY KUMAR JHA 19.08.2005 17.06.2006
04 DR. BASANT KUMAR MISHRA 09.06.2006 30.09.2009
05 SRI B.E.G.P. KUMAR 01.10.2009 21.12.2009
06 DR. T. N. SHARMA 22.12.2009 25.07.2011
07 DR. S. K. SINHA 26.07.2011 PRESENT